BachoTeX 2024

 

XXIX Konferencja Polskiej Grupy Użytkowników Systemu TEX

30 kwietnia – 5 maja 2024

Jak dojechać → 🇬🇧

Pociągiem

Można albo dojechać do Torunia i tam przesiąść się na autobus (patrz niżej) albo do Brodnicy, która jest oddalona od Ośrodka o ok. 7 km. Stamtąd można wziąć taksówkę lub zadzwonić do biura Konferencji, na pewno znajdzie się ktoś z samochodem (tel.: +48 564985384).

Rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronie PKP.

Autobusem i spacerkiem

Do Tamy Brodzkiej można dojechać autobusem. Jadąc z Torunia, z dworca autobusowego, najlepiej wybrać autobus do Nowego Miasta Lubawskiego. Można nie wysiadać na przystanku w Tamie Brodzkiej (najbliższym Ośrodka) lecz poprosić kierowcę o zatrzymanie się na przystanku przy drogowskazie do Ośrodka Uniwersytetu. Stąd spacerem ok. 10 min. Jeśli wybrany autobus jedzie tylko do Brodnicy, można wziąć taksówkę do Ośrodka (odległość ok. 7 km) lub zadzwonić do biura Konferencji (numer telefonu powyżej).

Samochodem

Poniższa mapa pokazuje położenie ośrodka względem drogi krajowej 15, na odcinku między Brodnicą a Nowym Miastem Lubawskim.


Przejdź do mapy

Jadąc z Brodnicy, mijamy po lewej stronie jezioro, podjeżdżamy na wzniesienie i skręcamy w leśną drogę w miejscu wskazanym drogowskazem.

Od bramy Ośrodka...

Kiedy już dotrzesz na miejsce, zajrzyj do biura konferencji (w budynku oznaczonym „świetlica/sala wykładowa” na mapce poniżej)


Przejdź do mapy

Na mapie można także sprawdzić numery domków w ośrodku, co ułatwia zakwaterowanie.